• Bio PetActive Hexidine Kedi Ve Köpek Ağız Diş Bakımı 50 ml
Bio PetActive Hexidine Kedi Ve Köpek Ağız Diş Bakımı 50 ml
Ürün Kodu : Hexidine-Kedi-Kopek--50-ml       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Bio PetActive
39.89 TL   35.90 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Bu ürün satışa kapalı

Bio Pet Active Kedi ve Köpek Ağız/Diş Bakımı 50 ml


Kedi ve Köpekler İçin Ağız ve Diş Bakım Ürünü BIODENT HEXIDINE kedi ve köpeğinizde oluşan ağız kokularının giderilmesinde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Ağızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan bakteri plağını azaltır ve önler, nefesi tazeler.

Klorheksidin Glukonat; antiseptik özelliğe sahiptir. Kedi ve köpeklerde dişlerde oluşan plak ve tartarın giderilmesine yardımcı olurken ağızdaki kötü kokuları da önler. Çinko Glukonat; plak oluşumunu engellenmede etkisi bulunmaktadır. Ağızda oluşan sülfür bileşiklerini inhibe ederek kötü ağız kokularını giderir. Ürün uygulanırken göz ile temasından kaçınmalıdır. Diğer ilaçlar ile karıştırılmamalıdır.


Kullanım Şekli ve Dozu :

İçme suyuna ilave edilerek kullanılır. Ürün etkisini 2-4 gün içerisinde gösterir. Kullanılacak günlük ilaç miktarı aşağıda verilmiştir. İçme suyunu günlük taze olarak hazırlayınız.

12.5 kg ın altındaki köpeklerde : 1 litre içme suyuna 5 ML 12.5 kg ın üzerindeki köpeklerde :1 litre içme suyuna 10 ML Kedilerde : 1 litre içme suyuna 5 ml

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?