• Bio PetActive Vitalicat | Kediler Için Multivitamin Tableti 150 Tablet
Bio PetActive Vitalicat | Kediler Için Multivitamin Tableti 150 Tablet
Ürün Kodu : Multivitamin-Tableti-150       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Bio PetActive
129.99 TL   116.99 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

PetActive Vitalicat Kedi Multivitamin 150 Tablet 

Yavru ve yetişkin kedi dostlarımızın sağlıklı gelişimini destekleyen ve onların hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlayan tam ve dengeli  Vitamin ve Aminoasit karışımıdır.

·         A vitamini, dostumuzun cildinde meydana gelebilecek kuruluk, sertleşme ve kaşıntının azaltılmasına yardımcı olur;  hastalık ve kimyasalların zararlarına  karşı onu korur.

·         E vitamini, kalp-damar, göz ve sinirsel hastalıklar ve daha birçokları gibi yaşlanmadan ve stresten kaynaklanan hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

·          Vitamin B9 - Folik Asit,  kedilerin özellikle gebelik dönemlerinde ihtiyaç duydukları bir vitamindir. Gebelik öncesi dönemde de düzenli kullanıldığı takdirde anne karnındaki yavruların sağlıklı gelişimini destekler.

·         Vitamin B5 - Pantotenik Asit, anti-stres vitaminidir. Yeterli miktarda günlük B5 Vitamini alamayan sevimli dostumuz enfeksiyonlarla mücadele edemez.

·         Vitamin H – Biotin, tüm hayvan dostlarının baş etmekte en çok zorlandığı konu olan tüy dökülmesi sorunuyla mücadele etmemizde bize ve kedinize yardımcı olan çok önemli bir vitamindir. Biotin sayesinde kediniz o hayran olduğumuz sağlıkla parlayan ve dökülmeyen tüylere sahip olacaktır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?