En İyi Kuzu Etli Kedi Mamaları
Köpek mamaları içinde kuzu eti, kediniz için hayati besinlere sahip yüksek kaliteli protein ve esansiyel amino asit kaynağı olması nedeniyle öne çıkar.
Köpeğinize Bu Besinleri Vermemelisiniz
Köpek sahibi olanlar, kendi yemeklerini yerken köpeğinin sevimli davranışlar göstererek yemekten pay alma isteğine karşı koyamaz. Oysa köpeklere verilmemesi gereken yiyecekler vardır.
Çoğu Kedi Bunlardan Hoşlanmıyor
Kedi sahiplenerek birçok zorluğun altına giriyor olsak da kedilerin tuhaf alışkanlıkları hakkında konuşmayı seviyoruz. Ama en az onlar kadar kedi sahiplerinin de tuhaf alışkanlıklarının olduğunu bilmelisiniz.
Kediler Kuma Nasıl Alıştırılmalıdır?
Onları kuma alıştırmak sanıldığı kadar zor olmadığı gibi doğru kedi kumu ürünlerini kullanmak ve doğru hamlelerle hareket etmek gerekir.
Yavru Kedilerin Gelişimi
Sahip olmayı düşündüğünüz bir kedi yavrusu var ise gelişimleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kedi yavrusu gelişimi oldukça hızlıdır ve yaşamlarının bu erken aşamalarında ihtiyaçları da farklılık göstermektedir.
Köpekler Neden Ağlar?
Köpeği ile zaman geçiren her köpek sahibi, bazen köpeğine baktığında sulu gözlere sahip olduğunu fark etmiş olur. Bu durum ilk anda köpeğinizin herhangi bir şeye üzüldüğü için ağladığı kanısına varmanız çok olasıdır.
Apartman Ortamında Köpek Besleme İçin Hukuk Kuralları
Yaşanılan metropol ortamında evcil hayvan beslemenin bazı zorlukları oluyor. Hali hazırda dairenizde bir köpek besliyor yada çok yakın bir zaman dilimi içerisinde bir köpek sahibi olmayı planlıyorsunuz hukuki kuralları da öğrenmeniz gerekir.
İnsan Yiyecekleri Sebebiyle Kedi Zehirlenmeleri
Kediler için bazen ödül amacıyla vereceğiniz yiyecekler bile zehirlenmelere yol açabilir. Özellikle insan yiyeceklerinin neden olduğu kedi zehirlenmeleri bir gerçektir.
Köpek Beslenmesi Sırasında Sık Yapılan Hatalar
Köpeğinizin sağlık sorunlarını, kötü alışkanlıklarını veya karşılaşabileceği obeziteyi önlemek için nasıl beslediğinize çok dikkat etmelisiniz. İşte bu konuda yapılan yaygın hatalardan bazıları.
Yavru Köpeğinizi Evinize Alıştırmak
Köpek sahibi olmaya karar verdiğinizde, yavru köpek ile başlamanızda yarar var ve kafanızda bu konu ile ilgili herhangi bir soru işareti kalmaması için neler yapmanız gerektiğini araştırmanız gerekiyor.
Köpek Kulübesi Seçimi
Sahibi olacağınız köpek için yapacağınız hazırlıkların başına, kulübe seçimini eklemeli ve henüz onu evinize getirmeden önce, onun için bir kulübe hazırlamalısınız.
Köpekler İçin İştahsızlık Nedenleri
Yemek konusunda istekli olmayan köpek dostlarımız için bazı rahatsızlıkların yaşanabileceği gerçektir. İştahsızlık sorunu, insanlarda olduğu gibi onlarda da ciddi bir rahatsızlığın habercisi olabilir.
Kedi Sahibi Olanlara Gerekli Malzemeler
Bir can dostu kedi daha sahibini bulurken, besleyecek olanların ilk kez kedi bakacağı düşünülürse kedileri için neler alması gerektiği bilinmelidir. Kedi sahibi olacak olanlar için gerekli eşyaları iki ayrı grup altında inceliyoruz.
Kediniz İçin Mama Değişimine Gitmek
Can dostu kediniz için yapmak istediğiniz mama değişiminin, en sık yaşanan sindirim sorunlarından biri olabileceğini düşünerek doğru yollarla bunu gerçekleştirmelisiniz.
Köpek Kusmasının Sebepleri
Farklı nedenlerle köpeklerde görülen kusma olaylarının bazıları için endişelenmeye gerek olmasa bile,  bazı durumlarda kusma oldukça önemli bir sağlık soru belirtisi de olabilmektedir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?