Yavru Kediler İçin Kedi Süt Tozu Önemi
Yetişkin kedilere nazaran yavru kediler için en önemli detay, beslenmeleri olmaktadır. Doğada ve normal koşullar altında kediler, kendi beslenme ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilir.
Kedilerde Yeme Bozukluğu ve Çözümler
Can dostumuz kediler, biraz obur olarak nitelendirilebilir ve çoğu yemek yemeyi sever. Bazıları ise ciddi yeme bozuklukları yaşayabilir. Kedi sahibi olan kişinin, kedilerde görülen yeme bozuklukları hakkında bilgi sahibi olması gerekir.
Kedilerle Yaşama Ne Fayda Sağlar?
Aslında bir kedi sahibi olmadan bu durumu tam olarak anlamak zor olabilir. Ama Cocoshpets maması üreticisi olarak can dostunuz olabilecek bir kedi sahibi olmayı planlıyorsanız sizlere getireceği yararları ifade etmeye çalışacağız.
Kediler İçin Mama Değişimi
Kedilerde sindirim sistemlerindeki zayıflık, mevcut devam eden diyetini değiştirmeyi son derece tehlikeli hale getirebilir. Bu nedenle de kedi mamaları için bir değişikliğe gidilecekse biraz tedbirli ve yavaş davranılması bir gerekliliktir.
Köpeklerde Sık Görülen Hastalıklar
Dostumuz olan köpeklerimizin her zaman sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için karşılaşabileceği tüm hastalıklar hakkında fikir sahibi olmanız gerekmektedir.
Köpeklerde İştahsızlık ve Halsizlik
Evcil hayvanlar içerisinde sık olarak iştahsız ve halsiz görünecek olanlardır. Yaşanan bu durum, bazı tehlikeler için alarm olarak da görülmeli ve önlem alma yoluna gidilmelidir.
Kedi ve Köpeklerimiz İçin Ağız ve Diş Sağlığı
İnsan için ağız ve diş sağlığı ne kadar hayati önem taşıyorsa, evcil hayvanlarımız için de önem taşımaktadır. Hatta yaşadığı dönem içerisinde en hayati organları arasında, dişler gösterilebilir.
Kedi ve Köpek Tasmaları Neden Önem Taşır?
Özellikle kedilerin ev dışında vakit geçirmesi gerekiyor. Bu noktada kaybolma veya güvenlik gibi sorunları aşmak için de kedi ve köpek tasmaları kullanımı önem kazanıyor.
Kedi veya Köpek Dostlarımızla Yolculuk
Her ne kadar yaşanan Coronovirüs salgını nedeniyle seyahat kısıtlamalarını kendimize getiriyor olsak da, yaz aylarının gelmesiyle elbette farklı planlar yapmaya başlayanlar olacaktır. Elbette çıkılacak olan yolculukta ailelerimizin parçası haline gelen ev
Konserve Köpek Mamasında Kalite
Köpek beslenmesinde sık tercih edilen mama çeşitlerinden birisi, konserve mamalardır. Bu köpek maması türünde; et, et yan ürünleri, tahıllar ile aroma ve kıvam sağlayıcı maddeler kullanılmaktadır.
Köpekleri Sadece Kuru Mamayla Besleme
Can dostumuz olan evcil hayvanların beslenmesinde ilk dikkat edilmesi gereken nokta, sindirim sistemleri ve beslenme alışkanlıklarıdır.
Kedi ve Köpek Mamasını Kaç Öğün Vermeliyiz?
Evcil hayvanlarımızın beslenmesi, daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için önem taşır. Kedi maması yada köpek maması ile beslediğimiz dostlarımıza fazla mama da vermemeye özen göstermeliyiz.
Sağlıklı ve Mutlu Kediler İçin Bunları Yapın
Can dostumuz haline gelen kedilerimiz için yaşamın nasıl geçtiğini hiç düşündünüz mü? Bir an için onların yerine kendiniz koyun ve dünyayı biz insanlardan daha farklı gördüklerini, deneyimlediklerini fark edin.
Konserve Kedi Maması Kullanımı
Evcil hayvan olarak tercih edilen kedilerin en çok beslenmeyi seven hayvanlar olduğunu unutmayarak kaliteli mama seçimine yönelmek gerekiyor. Konserve mamalar, can dostu olan kedinizin daha iyi beslenmesine yardımcı olabilecek bir mama türü olduğunu unutm
Kedinizin İştahını Bu Yollarla Açabilirsiniz
Kaliteli ve güvenilir mama kullanımı ile bu iştah konusunda yaşanan sıkıntılar azaltılabilir. Cocoshpets kedi mamaları bu konuda en iyi desteği, uzmanlarca hazırlanan kokusuz kedi mama seçenekleriyle sunmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?