COCOSHPETS KEDİ VE KÖPEK MAMALARIKedi ve köpek maması sektörünün önemli üreticisi olarak Cococshpets kedi ve köpek mamalarını hayvan dostları ile buluşturuyoruz. Kaliteli ve güvenilir olan mamalarımızda, can dostlarımızın yaşamlarını sürdürmek için ihtiyaç duydukları besinler yer almaktadır. Tüm kedi ve köpek maması üretimini uzmanlar denetiminde özenle kendi fabrikamızda gerçekleştiriyoruz.

Evcil hayvan dostlarınızın tüm mama ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir kedi maması ve köpek maması üretimi yapmaktayız. Cocoshpets kedi ve köpek mamaları üretimi, uzman kişilerin gözetiminde ve dostlarınızın ihtiyacı olan besin değerleri belirlenerek gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız tüm kedi ve köpek mamaları sayesinde kedi ve köpeklerin;daha sevimli olmasına, güzel görünmesine, daha neşeli zaman geçirmesine ve daha sağlıklı uzun ömürlü olmasına katkı veriyoruz.

Cocoshpets olarak can dostlarımızı çok seviyor ve onlar için en iyisini üretmeyi amaçlıyoruz. Sahipsiz sokak dostlarımızın sıcak ve kalıcı bir yuvaya kavuşturmak, beslenmelerine destek vermek gibi amaçlarımız doğrultusunda barınaklarla iletişim kurarak ortak çalışmalar yapıyoruz. Uzman veterinerler tarafından da onay almış olan Cocoshpets mamaları tüm petshoplarda yerini alıyor.

Kedi ve köpek dostlarımızın beslenmesi;daha kaliteli biçimde, daha sağlıklı olarak Cocoshpets mamaları ile gerçekleşecek. Sevdiğimiz ve beslenmelerine önem verdiğimiz evcil hayvanlarımız için, en kaliteli mama ürünlerini sunuyoruz. Üretimlerimizin tamamını hijyenik ortamlarda ve uzman gözetiminde yaparak ev iyi biçimde paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Kedi ve köpek maması üretiminde ürün özelliğine bağlı olarak;protein, ham yağ, ham kül, ham selüloz, nem, taze kuzu eti, tavuk eti, sığır eti, et jölesi, tuz, mineral, taurin, vitamin E ve D gibi gerekli değerler hesaplanarak uzman gözetiminde ürünlere karıştırılmaktadır. Cocoshpet kedi ve köpek mamaları, en güvenilir ürünü size ve dostlarımıza ulaştırmaya çalışır.

Amacımız daha kaliteli kedi ve köpek mamasını, daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı biçimde son tüketiciye ulaştırmak. Cocoshpets markasına sahip ürünlerin ülkemizdeki tek satıcısı olarak, kaliteli ve sağlıklı mamaya minik dostlarımız için geçmenizi tavsiye ediyoruz.

“Lezzeti tadında saklı” olan Cocoshpets kedi ve köpek mamalarını denemeden evcil hayvanlarınızın doğru beslendiğinden emin olamazsınız.


ADRES: Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. No:14 İç Kapı No:3 Yahşihan/KIRIKKALE


İLETİŞİM:0 535 249 19 19


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?